Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Doda w biżuterii Bex Rox 

Doda w biżuterii Bex Rox

Doda na czwartkowej imprezie 24 lutego br. Viva Comet 2011 w Centrum Expo XXI w Warszawie wybrała się w seksownej żółtej spódniczce, którą połączyła z niesamowicie efektownym skórzanym topem. Niecodzienny makijaż uzupełniły wyjątkowe kolczyki – antylopy marki Bex Rox. Trend animalistyczny w natarciu!

Animalistyczną biżuterię stworzyła designerka Bex Manners, w której projektach widoczne są wpływy różnych kultur i nawiązania do art deco. Inspirację dla swoich dzieł czerpie z podróży po Azji i Afryce. W jej naszyjnikach, pierścionkach i kolczykach często pojawiają się motywy zwierzęce. Doskonałym przykładem animalistycznej biżuterii są wybrane przez Dodę kolczyki – antylopy – symbol mądrości, pokryte 18-karatowym złotem.

Biżuterię Bex Rox cechuje niepowtarzalny, charakterystyczny styl.

Biżuteria Bex Rox dostępna jest w Cocktail’me, gdzie dostępne są także kolekcje:Fallon/FentonCREART2Patrizia DalianaLa Mer Collections,BrokenfabIsharya, a także nOir, Kenneth Jay Lane, TKO i Brandy Pham– wyjątkowe i indywidualne produkty. Stworzyli je najwięksi, światowi designerzy, uwielbiani przez gwiazdy i doceniani przez projektantów, wykorzystujących ich biżuterię w pokazach mody.

---