Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda dziecięca » Kolekcja wiosna/lato 2011 Tutto Piccolo 

Kolekcja wiosna/lato 2011 Tutto Piccolo

TUTTO PICCOLO
To hiszpańska marka stworzona przez firmę tekstylną ze 150-letnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji odzieży dziecięcej w przedziale wiekowym od 0 do 8 lat. Tutto Piccolo wyróżnia używanie wysokiej jakości materiałów i tworzenie ubrań zgodnych z najnowszymi trendami mody dziecięcej, ale z widocznymi wpływami tradycji południowoeuropejskich.Tutto Piccolo tworzy modę dla dzieci tak, by pozostały dziećmi: wygodną, przyjazną i zabawną a jednocześnie nowoczesną i klasyczną – to jest styl Tutto Piccolo.

TUTTO PICCOLO Wiosna/Lato 2011
Rejs łodzią w malowniczej okolicy włoskiego Portofino, świeża morska bryza muskająca delikatnie skórę, światła migoczą na wybrzeżu, zapada zmierzch…… Kolejny dzień zabaw, gier i psot się kończy.
Taka właśnie jest nowa kolekcja Tutto Piccolo Wiosna/Lato 2011 – romantyczny wieczór w Portofino lat pięćdziesiątych, gdzie elegancja, wyrafinowanie i innowacja były nieodłączną częścią włoskiego stylu życia. Proste, ale nowoczesne wzornictwo, motyw dużych kropek w połączeniu z barwami niebieskimi, czerwonymi i białymi. Wesołe, kwiatowe, różnokolorowe lub jednobarwne wzory oraz nowoczesne fasony na nadchodzące lato. Motywy kraty są również najmodniejsze, w odmianie angielskiej lub Vichy, w różnorodnych odcieniach.  Bardziej klasyczny, marynarski styl, paski połączone z morskimi odcieniami błękitu, miętową zielenią i optyczną bielą, wnoszą w najnowszą kolekcję Tutto Piccolo wyszukaną atmosferę.  Wszystko to musi współgrać z użytymi materiałami – delikatną i cienką bawełną.

Kolekcja wiosna/lato 2011 Tutto Piccolo – pełna światła, urocza, zabawna i pełna kolorów.

---