Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Kwintesencja kobiecości od Brandy Pham 

Kwintesencja kobiecości od Brandy Pham

Kobiecy hit prosto z Manhattanu – kolekcja Brandy Pham już dostępna w Polsce. Jej znak rozpoznawczy to kolorowa muszka; cel – zaskoczyć niebanalną formą i połączeniem z pozoru niepasujących do siebie materiałów, ciężkich łańcuchów i delikatnych tkanin.

Projekty Brandy Pham odzwierciedlają prawdziwą kobiecą naturę. Z jednej strony charakteryzuje nas siła, a z drugiej kruchość i delikatność. Takie zestawienia widać w naszyjnikach, pierścionkach i bransoletach nowojorskiej designerki.

„Zdecydowałyśmy się na współpracę z Brandy Pham, ponieważ ujęło nas jej niebanalne podejście do biżuterii i prawdziwy koktajl stylów. Piękne srebrne bransolety i naszyjniki ozdobione kobiecymi muszkami to znak rozpoznawczy nowej designerki Cocktail’me. Z pewnością każda wielbicielka modowego miksu będzie nimi zachwycona – powiedziała Joanna Górna, współzałożycielka Cocktail’me.

Biżu rodem z Manhattanu

Brandy Pham, z pochodzenia Wietnamka, od kilku lat mieszka i tworzy na Manhattanie. Ta młoda, zdolna designerka, swoje doświadczenia zbierała podczas pracy u Estebana Cortazara. W jej kolekcjach widać wyraźniezamiłowanie do łączenia niepasujących do siebie – na pierwszy rzut oka – materiałów. W rezultacie, z tej mieszanki wyłania się super modny gadżet. Tylko u niej metalowe łańcuchy doskonale komponują się z kolorowymi wstążkami i dżetami. Dołączone do biżuterii urocze „muszki”, zdaniem projektantki,stanowią kwintesencję kobiecości.

---