Jesteś tutaj: Home » Moda » Projektanci mody » Małgorzata Dudek projektantka doceniona na światowych rynkach mody 

Małgorzata Dudek projektantka doceniona na światowych rynkach mody

Małgorzata Dudek jest wśród nielicznych projektantów z Polski, która ma w swoim portfolio sesję drukowaną w międzynarodowym piśmie mody VOGUE.

Upubliczniona już została sesja backstagowa, gdzie widać, że wykorzystano 3 projekty Małgosi. W sesji do Vogue zapozowała celebrytka Carissa Rosario – modelka, prezenterka, aktorka, piosenkarka, i kobieta buisness-u. Carissa staje się coraz bardziej popularna nie tylko w USA i w całej Ameryce łacińskiej – ale na całym świecie i jest kojarzona z publikacjami w m.in. Maxim w USA, UK, Hiszpanii – GQ w RPA i wystąpiła łącznie na 15-u okładkach kolorowych pism.

Na międzynarodowej scenie mody Małgosia przez ostatnich kilka miesięcy jest dość mocno rozchwytywana ponieważ miała sesje zdjęciowe z udziałem jej projektów poza Vogue do takich magazynów jak Elle, Faces, Bullett oraz Hush.Ma na swoim koncie również – wystawę „Love Linda V” podczas minionego NY Fashion Week gdzie wyświetlano fashion film „Transmutation” z jej kreacjami i główną bohaterką – świętująca 10 lat modelingu supermodelką Lindą V;- krótkometrażowy film „The Red Shoes” z udziałem pierwszej muzy Zac Posen – Paz de la Huerta (znana m.in. z „Zakazane Empirium”) gdzie obok niej wystąpił również Marylin Manson. Małgosia ubrała Paz do sceny głównej filmu.- czerwony dywan z Niemiecką supergwiazdą Nena (99 Luftbalons) na rozdaniu najważniejszych nagród muzycznych w Niemczech – Viva Comet- gdzie otrzymała Platinum Comet  i zamknęła imprezę z koncertem.- na najważniejsze imprezy w Hollywood ubiera regularnie Izę Miko. Jeden z projektów Małgosi – sukienka z oczek misiów – sprawił, ze zdjęcia Izy z premiery serialu, w którym zagrała trafiły na portal style.it należący do wydawnictwa Vogue jako najciekawsza stylizacja dnia. Iza tego dnia przyćmiła swoim wyglądem głównych bohaterów premiery skupiając na sobie całą uwagę mediów.Czyżby Polska w końcu miała projektanta,  którym może się chwalić na światowej scenie mody ?

---