Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda dziecięca » Nowa kolekcja prestiżowej marki TALC 

Nowa kolekcja prestiżowej marki TALC

ALC to godna uwagi, prestiżowa marka ubrań dla dzieci w wieku 3 – 18 miesięcy oraz
od 2 do 10 lat. Każdą kolekcję cechuje najwyższa jakość wykonania oraz twórczy minimalizm, idący w parze z wyrafinowanym, paryskim szykiem. Najnowsze propozycje TALC na nadchodzący sezon znaleźć można już dziś w ofercie sklepu z ekskluzywną modą
i akcesoriami dla dzieci – coocoo.pl. W skrócie TALC to nietuzinkowa odzież dziecięca, wyglądająca jak miniatury stylowych ubrań dla dorosłych.

TALC jest propozycją dla matek, które kochają modę i cenią ponadczasową elegancję. To ukłon w stronę klasycznych projektantów, którzy stawiają na twórczy minimalizm i wyjątkowy styl swoich kolekcji. TALC to marka dla kobiet, które mają odwagę ubrać swoje dziecko tak jak ubierają siebie, pozostając z dala od utartych stereotypów mody dziecięcej. Nie znajdziemy tu brokatowych aplikacji, feerii kolorów, postaci z kreskówek ani tiulowych falbanek. TALC to klasyczne fasony, minimalizm, czystość form i wysoka jakość materiałów.

Kolekcje TALC idealnie współgrają z dotychczasową ofertą sklepu z ekskluzywną modą i akcesoriami dla dzieci www.coocoo.pl. To kolejna, ceniona na świecie marka w portfolio butiku. Do tej pory na tego typu kolekcje mogliśmy jedynie spoglądać z daleka. Na coocoo.pl znajdziemy najnowsze propozycje TALC zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w wieku do sześciu lat: stylowe poncza, zwiewne sukienki, doskonale skrojone koszule, wygodne spodenki, niebanalne płaszcze, klasyczne body, fantazyjne bluzy
z kapturem z wystającymi uszkami, bluzki z długim rękawem oraz akcesoria, takie jak torebki, kapelusze, opaski do włosów i inne.

Dzięki TALC już od 3. miesiąca życia dziecka możemy uczyć je paryskiego szyku i ponadczasowej elegancji, tworząc stylową miniaturę naszej własnej garderoby. Wyjątkowość marki podkreślają oryginalne zdjęcia Sofii i Mauro, których obrazy publikowały takie tytuły jak m.in.: Numero, Flair, New York Times Magazine, The New Yorker, Interview Magazine, Vogue czy Teen Vogue.
Drogie Mamy, TALC to ubrania i akcesoria, których będziecie mogły zazdrościć swoim dzieciom!

---