Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Testy kosmetyków » Paznokcie z lat 70-tych 

Paznokcie z lat 70-tych

Z miłości do paznokci

Barwy szalonych lat 70., soczyste letnie odcienie, stonowane pastele czy klasyczny french manicure – dłonie mogą zmieniać się jeszcze szybciej niż kobiece nastroje. A jeszcze szybciej niż kobiety zmieniają się trendy. Poddając się szybkim zwrotom akcji w świecie mody amerykańska marka Orly sezonowo wprowadza nowe palety kolorów lakierów do paznokci oraz uaktualnia stałą kolekcję składającą się z ponad 150 subtelnych barw podstawowych, połyskujących brokatów oraz odważnych neonów.

Mnogość odcieni, trwałość i jakość lakierów Orly doceniają profesjonaliści i gwiazdy – m.in.  Gwyneth Paltrow, Beyonce, Rihanna, Jessica Alba, Kim Kardashian oraz Kimmie Kyees – manicurzystka odpowiedzialna za pielęgnację paznokci m.in. Katy Perry i Evy Longorii.

 

Amerykańska marka Orly od ponad 35 lat tworzy preparaty do upiększania, pielęgnacji
i wzmacniania paznokci. Produkty Orly znane są ze swojej jakości i doskonałego składu – lakiery nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak DBP, Toluen  czy Formaldehyd. Innowacyjność produktów uhonorowana została licznymi nagrodami, w tym zdobyła aż 12 nagród  ABBIE, będących odpowiednikiem Oskara w świecie profesjonalnej kosmetyki.

 

Orly wyznacza nie tylko trendy, ale także poziom jakości w dziedzinie zdobienia i ochrony paznokci. Stawiając na promocję naturalnego piękna, marka nigdy nie podjęła prac nad preparatami do tworzenia sztucznych paznokci
i tipsów – skupiając się wyłącznie na pielęgnacji naturalnych paznokci. Obecnie marka Orly jest dostępna w ponad 75 krajach – od niedawna także w Polskich salonach kosmetycznych.

 

Szalone Pin-up Girls, słodycze, minerały, romantyczne uniesienia i kosmiczne podróże – wszystko to inspiruje markę Orly do tworzenia kolejnych kolorystycznych zestawów. Wśród inspiracji są także filmowe superprodukcje m.in. Dark Shadows - najnowszy projekt Tima Burtona.

 

A wszystko to - z miłości do paznokci!

 

Lakiery Orly dostępne są w wybranych salonach kosmetycznych oraz manicure

pojemność 18ml – cena: 39zł

pojemność 5,3ml – cena: 17,99zł

 

---