Jesteś tutaj: Home » Moda » Projektanci mody » Piotr i Ewa Krajewscy – DIPLOMATIC FASHION SHOW 

Piotr i Ewa Krajewscy – DIPLOMATIC FASHION SHOW

Duet projektantów Ewa i Piotr KRAJEWSCY przygotowują nową kolekcję. Tym razem Ewa i Piotr posunęli się dalej, zaprojektowali linię, DIPLOMATIC FASHION SHOW inspirując się wizerunkiem Polskich Polityków oraz Protokołem Dyplomatycznym. W ten wspaniały wieczór wprowadzą nas Iwona Guzowska, 7-krotna Mistrzyni Świata w kick-boxingu i boksie zawodowym oraz Jacek Borkowski popularny aktor serialowy, filmowy i teatralny. Podczas wieczoru na scenie wystąpi gość muzyczny Natalia Krakowiak. W 2009 zakwalifikowała się do koncertu „Debiuty” na XLVI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Za wykonanie piosenki Budki Suflera. Jest taki samotny dom została jego laureatką i otrzymała Nagrodę im. AnnyJantar. Debiut roku 2009 Na to niespotykane wydarzenie zostaną zaproszeni goście ze świata Polityki i show-biznesu, by móc zobaczyć jakie propozycje mają dla nich Ewa i Piotr Krajewscy.

Pokaz odbędzie się 30 czerwca 2011 roku godz. 20:00 w DORUM ART Fabryka Kształtów i Barwul. Ząbkowska 27/31 bud. 24

Z pewnością nie będzie to tylko prezentacja najnowszej kolekcji. Będzie to spotkanie polityki ze światem mody i show-biznesu. Te dwa światy spotkają się, by stworzyć niezapomniany spektakl, przepełniony emocjami, eksplozją barw i nastrojów. Ewa i Piotr Krajewscy są gwarantem niezapomnianych doznań estetycznych – najnowszej kolekcji. Wszystkie suknie coctailowe i wieczorowe są inspirowane światem polityki. W ten sposób powstałyzupełnie niezwykłe, wyjątkowe kreacje – specjalnie na tę okazję. Stroje są dopełnieniem emocji.

 

- Kiedy tworzę kolekcje, mój mózg pracuje nanajwyższych obrotach. Uruchamiają się niezbędne do tej pory obszary mojej wyobraźni.- mówi Piotr Krajewski

 

- Polityka ma w sobie jakąś magię i właśnie tą magię staramy się przekazać wnaszej kolekcji – dodaje Ewa Krajewska.

Kreacje prezentować będą Piękne i Profesjonalne modelki z agencji JOOST. Makijaże modelkom wykonają: Anna Rukat i Aleksandra Bucholc wizażystkiktóre współpracują z Krajewskim przy kalendarzu marzeń 2012. Fryzury wystylizuje Żaneta Pawlak DWUKROTNY MISTRZ POLSKI wdziedzinie Przedłużania i zagęszczania włosów (2010 r. i 2011 r.) z atelier Art of Hair Druk przygotował partner Krajewskich Dom Druku Modan , grafiką opiekowałsię partner Undicom .pl .Krajewscy współpracują od dłuższego czasu z partnerami pokazu Bud-System ,J&G Global Holding, Elite Models Fashion. Podczas wieczoru będą dowylosowania cenne nagrody: 3 podwójne weekendy w Ranczo Radosław, Masaże w Masażowym Świecie Magdaleny Branickiej, Sesja zdjęciowa u Michała Czajka, Nauka Makijażu u Aleksandry Bucholc i wiele innych….

---