Jesteś tutaj: Home » Moda » Pokazy mody » Pokaz mody 'Get Up!' RINA COSSACK 

Pokaz mody 'Get Up!' RINA COSSACK

Moda na wybiegach

jakie będą trendy w modzie?

 

25 października 2012 w ramach Designer Avenue FashionPhilosophy Fashion Week Poland obył się pokaz kolekcji 'Get Up!' RINA COSSACK.

 

Kolekcja 'Get Up!' na sezon SS2013 to mocne uderzenie.  Inspiracją do stworzenia kolekcji stały się lata dorastania projektantki- młodzieńczy bunt, muzyka rockowa, oraz pełen pasji i wyzwań świat widziany oczami młodego człowieka. Projektantka stawia na silne kontrasty łącząc jedwabie z naturalną skórą. Oryginalna oprawa pokazu zaskoczyła zgromadzonych gości. Tłem pokazu stała się wizualizacja, ukazującą targaną emocjami młodą dziewczynę, która wyładowuje skumulowane uczucia podczas gry na perkusji. Kadry filmu stworzył Adam Lewanowicz (www.lewanowicz.pl). Autorem wizualizacji jest Maksymilian Ławrynowicz (www.made-in-lawrynowicz.pl). W filmie wystąpiła Katarzyna Gurak z agencji D'Vision.

Zobrazowaniem silnych przeżyć bohaterki jest także 'rozmazany' makijaż, którego przyczyną jest prawdopodobnie, znajdujący się w kadrach mężczyzna. Z tego powodu na wybiegu pojawili się także modele, wystylizowani na członków zespołu rockowego.


Butów do pokazu użyczyła marka ALDO. 


Kolekcja 'Get Up!'

Propozycja marki RINA COSSACK na sezon Wiosna/Lato 2013 to przełamanie dotychczasowej estetyki. Nieszablonowe zestawienia subtelnych jedwabi ze skórą naturalna rysują sylwetkę. Projektantka Justyna Żmijewska wprowadziła do kolekcji również metalowe elementy w przeróżnej postaci. Na ostro zakończonych płatach skóry pojawiają się kolce, napy, różnej wielkości ćwieki. Inspirowane muzyką rockową stylizacje tylko utwierdzają w przekonaniu, że kolekcja 'Get Up' to projekty śmiałe, nietuzinkowe. Prócz osobliwego łączenia faktur zaskakują również zestawienia kolorystyczne. Czerń połączona jest tu ze śmietanową bielą, ciepłym beżem, subtelną miętą, ale również z elektryzującym pomarańczem.

'Get up!' to rewolucja. Sylwetki stworzone dla ludzi zdecydowanych, chcących swoją stylizacją odzwierciedlić niepokorną duszę i oryginalną osobowość. Przyszedł moment, w którym każdy będzie mógł uwidocznić swoją niezależność strojem, który nosi.

 

Kolekcja 'Get Up!' RINA COSSACK pojawi się w Butiku RINA COSSACK na początku przyszłego roku. Tymczasem zapraszam do zobaczenia zdjęć z pokazu. Autorem zdjęć jest fotograf Seweryn Cieślik z Magnifique Studio.

---