Jesteś tutaj: Home » Moda » Pokazy mody » Pokaz mody-projektant PLICH-kolekcja ZIMA 2012/2013 

Pokaz mody-projektant PLICH-kolekcja ZIMA 2012/2013

PLICH – Pokaz kolekcja ZIMA 2012/2013

 

 

05 czerwca w Warszawie, polski projektant PLICH zaprezentował swoją najnowszą kolekcję
na sezon Zima 2012/2013. Pokaz otworzyła światowej klasy modelka - Kamila Szczawińska
w cielisto pudrowej sukience z żorżety jedwabnej. Na wybiegu, podczas pierwszego wyjścia, towarzyszyła jej pupilka projektanta, chart afgański – suczka Paris.

 

Zaprezentowana kolekcja wyrażała nostalgię i tęsknotę projektanta za wielkimi gwiazdami z XX wieku, czarno-białymi fotografiami, tajemnicami, które odeszły razem z nimi, o tym jak mało powiedziały i jak wiele jest to warte w porównaniu z dzisiejszymi czasami, gdzie wszystko jest na sprzedaż.

 

Każda z kreacji, która została przedstawiona podczas pokazu kolekcji, w zależności od stylizacji, może być zaprezentowana przy różnych okazjach. Przedstawione projekty były bardzo kobiece, ale nie odsłaniały za dużo ciała. Tradycyjnie, kobieta według PLICH’a ceni delikatność, indywidualność i lubi być zaskakiwana. Oprócz kreacji dla pań i panów na wybiegu królowały kultowe już pikowane „plichowe” torebki i torby oraz kopertówki z czarnej skóry z klapką z pleksi .

 

Wśród gości, którzy przybyli, aby podziwiać najnowszą kolekcję PLICH’a znaleźli się między innymi: Justyna Steczkowska, Katarzyna Maciąg, Anna Cieślak, Agnieszka Popielewicz, Anna Popek, Anna Guzik, Karina Kunkiewicz, Ilona Felicjańska, Olga Borys, Ewa Pacuła, Marta Kielczyk, Joanna Jabłczyńska, Ewa Szabatin, Katarzyna Smolińska, Agata Załęcka, Elżbieta Jędrzejewicz, Magdalena Wójcik, Marek Włodarczyk i Andrzej Andrzejewski.

---