Jesteś tutaj: Home » Moda » Bielizna » Rajstopy udające pończochy 

Rajstopy udające pończochy

Rajstopy jak pończochy – nowe model Girl-Up od Gatty

To nie jest iluzja. To rajstopy imitujące pończochy i obowiązkowy dodatek w tym sezonie. Modele Girl-Up od Gatty stały się prawdziwym hitem blogosfery i polskich ulic. Rajstopy można oglądać w stylizacjach najpopularniejszych polskich blogerek: Julii, czyli Maffashion i Karoliny z Charlize – Mystery. Gatta, jak zawsze, proponuje wszystkim fashionistkom to, co najmodniejsze.

Modele Girl-up od Gatty to rajstopy, które swoim wykończeniem imitują pończochy. Dzięki temu przyciągają wzrok, są zaskakujące, ale kobiece, pozwalają czuć się pewnie i komfortowo. To odrobina seksapilu, na którą każda z nas może sobie pozwolić.

Gatta przygotowała te propozycje z myślą o klientkach, które lubią w swoich stylizacjach zaszaleć i cenią oryginalne dodatki. Modele Girl-Up to rajstopy, które świetnie sprawdzają się zarówno w stonowanych setach, jak i tych odważniejszych. Charakter rajstop zależy tylko od tego, jak je zestawimy” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

rajstopy udające pończochy

W kolekcji Gatta pojawia się kilka modeli rajstop Girl-Up, wszystkie w kolorze czarnym. Różnią się jedynie rodzajem wykończenia. Są również dostępne wzory, które przypominają legginsy. Ceny modeli Gatta Gril-Up rozpoczynają się od 22,90 zł.

rajstopy udające pończochy

---