Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda dziecięca » Tegoroczna jesień ubierze nowe kolory i szalik! 

Tegoroczna jesień ubierze nowe kolory i szalik!

Fioletowa, szara, niebieska – taka będzie jesień i zima 2011. Nieodłącznym atrybutem na nadchodzące chłodniejsze dni – szalik. Niebanalnie zarzucony, owinięty wokół szyi lub opadający na ramiona – obowiązkowy element stylówy. Hot Oil, marka odzieży w stylu young casual, prezentuje najnowszą kolekcję Jesień/Zima 2011.

Ubrania Hot Oil, projektowane i adresowane do aktywnych, pełnych energii i fascynacji światem młodych ludzi, komponują się w oryginalne zestawienia o frapującym charakterze. Najnowsze propozycje marki na jesienne i zimowe dni opierają się na nietypowych dla tych pór roku kolorach: fiolecie, niebieskim, granacie, szarościach, zieleni i czerni.

 

- Szalik, szalik i jeszcze raz szalik. To on nada naszej stylówie to coś. Może być w tej samej tonacji co cały strój lub przeciwnie – przełamywać kompozycję zupełnie innym kolorem. Gładki, w kratę, z frędzlami lub bez, jedno- lub wielokolorowy, delikatny lub z wełny – musi być na każdej modnej szyi. To nie tylko ochrona przed chłodem, szalik tej jesieni i zimy nosimy wszędzie, nie tylko na dworze! –mówi Dominika Rytwińska, Brand Manager Wójcik Fashion Group, właściciela Hot Oil.

 

Wśród kilkunastu tematycznych propozycji składających się na kolekcję Jesień/Zima 2011 Hot Oil, znaleźć można zarówno rzeczy idealne do szkoły, jak i do aktywności poza nią, łącznie
z ubraniami do uprawiania zimowych sportów. Świeże spojrzenie na młodzieżową modę, reprezentowane przez Hot Oil, charakteryzuje zawsze wysoka jakość i niepodważalny komfort noszenia spod znaku Wójcik Fashion Group, do której należy od 2009 roku.

---